Leírás
Már mindent meglepetés ötletet kimerítettél a tarsolyodból, ha a Mamáról van szó? Ne aggódj, mi segítünk! Ettől az ajándék párnától tutira örömkönnyeit visszafogva fogsz mosolyt csalni az arcára, és nincs is annál jobb érzés mikor örömet okozol egy számodra fontos személynek.
Minden Nagymama az unokáira a legbüszkébb. Így ez egy szuper cuki ajándék neki, hiszen minden nap találkozhat vele az otthonában és hidd el, tutira a szoba közepére fogja tenni ezt az ajándék párnát.
A nagymamának szánt fényképes ajándék párna paraméterei:
Fehér alapú párna, virág mintákkal, saját fényképpel és a gyerekek nevével ellátva. A párna kocka alakú, a mérete 40x40cm. Anyaga 100% poliészter, félszatén felülettel. Kézi mosó programon vagy öblítéssel ajánljuk mosni.
Ha szeretnél egy ilyen csodaszép párnát rendelni, akkor nincs más dolgod, mint elküldeni nekünk a fotót a kapcsolat@meseloajandekok.hu -ra és a felirat mezőben megadni az idézetet és a további adatokat. Előtte olvasd el kérlek az információinkat.
Kép infó: Alap esetben téglalap alakú állított képpel készítjük. Viszont, ha fektetett képpel szeretnéd kérni sincs semmi probléma, azok paraméterei szerint is eltudjuk neked készíteni az egyedi fényképes párnát! Ha bármi kérdésed van, írj nekünk bátran a fent említett e-mail címünkre és készséggel segítünk neked!
FIGYELEM, minél nagyobb felbontása van egy képnek, mi annál szebbet tudunk neked készíteni. A fájl mérete maximum 2 MB lehet, és a kép felbontása minimum 1000×1000 pixel legyen. Rossz minőségű képek esetén nem vállaljuk a felelősséget a készítés után.
Mibe csomagoljuk a nagyis párnát?
A fényképes párna ízlésesen becsomagolva, csomagolópapírban küldjük el neked, selyem szalaggal átkötve plusz egyedi kísérő kártyával amire Ti írhattok egy-két kedves gondolatot a Mamának.
Szeretnél még mellé valamit? Esetleg többen ajándékoztok neki? Kattints ide és válogass további mesélő ajándékok közül.
Milyen alkalomra ajánljuk?
Ha már nincs semmi ötleted Anyák napjára, születésnapra, vagy Karácsonyra a Mamának, akkor mi szuper ötlettel állunk eléd! Ugyanis mi, ha nem egy unokás – ajándék párna lenne a legjobb választás a Nagymamának?
Szereted csak úgy is meglepni a Nagyit? Nos, ebben az esetben is tökéletes ez a díszpárna, ugyanis nem csak személyes hanem még egy újabb párnával is bővül a dekoráció készlet az otthonában.
Értékelések
Még nincsenek értékelések.